Kuidas kasutada?

Põhivara kasutamiseks on vajalik arvuti koos veebibrauseriga, mis toetab JavaScripti ja Macromedia Flashi kasutamist.
Õppematerjali on soovitatav kasutada ekraaniresolutsiooniga 1024x768.
Brauser peab toetama piltide, JavaScripti ja Macromedia Flashi kasutamist.
Juhul, kui arvutis on Windows XP ja Service Pack 2, tuleb enne õppematerjali kasutamist lubada JavaScripti kasutamine. Selleks tuleb viia hiir brauseri ülemises osas tekkinud hoiatusele ja teha sellel hiireklõps,avanenud rippmenüüs teha JavaScripti lubamiseks hiireklõps ülemisel valikul.

Õppematerjal koosneb mõisteid selgitavatest HTML-lehtedest, milleni on võimalik jõuda erinevate sisukordade kaudu.
Sisukorrad on järgmised:
- teemade kaupa,
- tähestiku järgi (Sisu ABC),
- klasside kaupa.
Temaatiline sisukord asub veebilehe vasakus servas.


Lisaks on Sisu ABC, kus on toodud lingid erinevatele lehtedele tähestikulises järjekorras. Lehekülje ülemises osas on nähtav tähestik. Hiire vasaku nupuga mingile tähele vajutades jõuab selle tähega sõnade juurde tähestikulises sisukorras.


Klasside kaupa sisukorras on toodud 5. ja 6. klassis käsitletavad teemad kasutusel olevate õpikute sisukordade järgi. Sisukorra koostamisel on kasutatud haridusministeeriumi poolt kinnitatud 5. ja 6. klasside matemaatikaõpikute materjali jaotust.Iga mõiste kohta on HTML-leht, millel on mõiste lühitutvustus.

Paljudel lehtedel on viited (lingid) teistele teemaga seotud lehtedele. Sinna jõuab, kui vajutada hiire vasaku nupuga vastavale lingile.
Tekstides esineb kahte värvi linke:
- sinised viivad hiireklõpsu abil vastava teema lehe juurde,
- oranžid tähistavad mõisteid. Kui hiir viia vastavale sõnale, muutub joonis.

Mõnes kohas järgneb küsimusele sulgudes sõna "vastus". Võimaliku vastuse nägemiseks tuleb hiirekursor liigutada sõnale "vastus".